W związku licznymi Państwa sugestiami rozpoczynamy prezentowanie form wsparcia finansowego, które można otrzymać ze względu na pandemię COVID-19. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w województwie warmińsko-mazurskim mogą skorzystać z dotacji na kapitał obrotowy. Szczegóły w poniższym materiale filmowym.  


W kolejnym materiale filmowym chcielibyśmy przedstawić na jaką pomoc finansową mogą liczyć najemcy lokali mieszkalnych dotknięci ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą prezentacją filmową.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą dotacji (do 5000 zł) dla mikro i małych przedsiębiorców poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19. Wnioski o dotacje można składać do 31 marca 2021 r.

PREZENTACJAZapraszamy do zapoznania się z kolejną prezentacją dotyczącą dotacji dla mikro i małych przedsiębiorców poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19. Dotacje w wysokości do 5 000 zł można otrzymać nawet pięciokrotnie. Wnioski należy składać do 31 sierpnia 2021 r.

PREZENTACJA